Latvijas 3×3 izlase parāda raksturu un sasniedz Pasaules tūres finālposma pusfinālu

Komentāri
Latvijas 3×3 izlase parāda raksturu un sasniedz Pasaules tūres finālposma pusfinālu
Latvijas izlase līksmo pēc panākuma (Foto: fiba.basketball.com)

Latvijas 3×3 izlases basketbolisti svētdien Ķīnas galvaspilsētā grūtā cīņā iekļuva Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres finālposma pusfinālā.

Latvijas komanda turnīrā startē ar nosaukumu “Riga”, bet tajā spēlē Agnis Čavars, Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis un Jānis Antrops, kurš šajā turnīrā aizstāj ceļgala krustenisko saišu traumu guvušo Edgaru Krūmiņu. “Riga” ceturtdaļfināla cīņā ar 11:9 uzvarēja Slovēnijas vienību “Kranj”, bet cīņā par vietu finālā vēlāk svētdien mērosies spēkiem ar Serbijas komandu “Zemun”.

Ceturtdaļfināls bija ļoti sīvs, jo sākumā vadībā bija slovēņi, taču pēc tam Miezis ar tālmetienu Latvijai panāca vadību 6:4. Nepilnas divas minūtes pirms mača beigām Lasmanis Latvijai jau deva četru punktu pārsvaru 9:5, tomēr “Kranj” spēja starpību samazināt līdz minimumam. Minūti pirms spēles noslēguma “Riga” bija priekšā ar 11:8, bet beigās slovēņi vienu punktu atspēlēja. Pēdējās sekundes bija ļoti saspringtas, beigš “Kranj” komandai tiekot pie iespējas izpildīt brīvu tālmetienu, taču tas par laimi nebija precīzs.

Abas komandas jau tikās augusta beigās, kad “Riga” uzvarēja FIBA Pasaules tūres posmā Ungārijā. Tikmēr nākamā pretiniece “Zemun” ceturtdaļfinālā ar 14:12 uzvarēja citu Slovēnijas komandu “Ljubljana”.

Lasi vēl