Latvijas 3×3 basketbolisti trešo reizi sasniedz Pasaules tūres etapa pusfinālu

1 komentārs
Latvijas 3×3 basketbolisti trešo reizi sasniedz Pasaules tūres etapa pusfinālu
Foto: FIBA.COM

Latvijas basketbolisti Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis, kuri šogad uzvarēja Eiropas kausā 3×3 basketbolā, svētdien sasniedza Ķīnā notiekošā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres posma pusfinālu.

Svētdien notikušā ceturtdaļfināla cīņā Latvijas komanda, sacensībās startējot ar nosaukumu “Riga”, ar 18:13 pārspēja starp galvenajiem favorītiem esošo Apvienoto Arābu Emirātu vienību “Novi Sad AlWahda”.

“Novi Sad AlWahda” šosezon uzvarējusi jau trijos Pasaules tūres etapos, kamēr latvieši pagaidām šādā līmenī nav tikuši tālāk par pusfinālu, tomēr to paveica arī abos iepriekšējos posmos, kuros piedalījās.

Vēlāk svētdien pusfinālā latvieši sacentīsies pret Serbijas komandu “Zemun”.

Pirms tam apakšgrupu sacensībās “Riga”, vispirms ar 22:8 sagrāva vietējo vienību “Haidian”, bet pēc tam principiālā mačā ar 14:21 piekāpās “Piran” spēlētājiem no Slovēnijas.

“Riga” un “Piran” vienību duelis kārtējo reizi bija Eiropas kausa fināla atkārtojums. Pirms divām nedēļām vienības tikās finālā “Challenger” sērijas posmā Taivānas galvaspilsētā Taipejā, kad latvieši pagarinājumā triumfēja ar 21:19, tiekot pie trešā panākuma šāda līmeņa sacensībās šajā sezonā.