Komentāri
Latvija iegūst tiesības rīkot 2019. gada sieviešu EČ spēles basketbolā
Foto: basket.lv

Latvija ieguvusi tiesības rīkot 2019.gada sieviešu basketbola Eiropas čempionāta finālturnīra divu apakšgrupu spēles un divus astotdaļfināla mačus, kamēr sacensību galvenā rīkotāja būs Serbija, sestdien lēma Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas nodaļas valde.

Uz sacensību rīkošanu petendēja arī Izraēla un Krievija, taču šo valstu kandidatūras aizklātā balsošanā saņēma mazāku atbalstu. Latvijā bez divu apakšgrupu cīņām notiks arī divi astotdaļfināla mači, līdz ar to pēc diviem gadiem Eiropas čempionāta ietvaros Latvijā notiks 14 spēles. Savukārt Serbijā bez divu apakšgrupu cīņām notiks arī divi astotdaļfināla mači, kā arī sekojošās ceturtdaļfināla un pusfināla cīņas, tāpat kā spēles par medaļām un iegūtajām vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā Eiropas sieviešu un vīriešu čempionātu rīkošanas pieredzi, Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA) akceptējusi iespēju sacensības organizēt vairākās valstīs. 2009.gadā Latvijā notika Eiropas sieviešu čempionāta finālturnīrs, kurā piedalījās 16 valstu komandas. Mači norisinājās Rīgā, Liepājā un Valmierā. Savukārt 2015.gadā Rīgā notika Eiropas vīriešu čempionāta finālturnīra pirmā posma apakšgrupas turnīrs, kurā piedalījās sešu valstu komandas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl