Laksa gūst 15 punktus un sekmē komandas uzvaru A sērijas mačā

FAMILABASKET.IT

Kitija Laksa svētdien guva 15 punktus Itālijas A sērijas trešās kārtas spēlē, palīdzot Skio “Famila” komandai savā laukumā ar 86:58 apspēlēt Sesto Sandžovanni “Allianz Geas” komandu.

Laksa laukumā pavadīja 24 minūtes un deviņas sekundes, grozā raidot trīs no četriem divpunktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un visus trīs soda metienus. Viņas kontā bija arī piecas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi un dalīts otrs labākais +/- rādītājs komandā (+16).

Tāpat kā Laksa, uzvarētājām 15 punktus guva arī Džasmīne Kīza, bet pretiniecēm tikpat rezultatīva bija Valērija Truko.

Komandas galvenais treneris ir Latvijas izlases bijušais vadītājs Georgs Dikeulaks.

Tikmēr Karlīne Pilābere piedzīvoja debiju Sanmartīno “Fila” komandā, kas viesos ar rezultātu 68:81 (22:16, 18:21, 19:20, 9:24) atzina Venēcijas “Umana Reyer” pārākumu.

Viešņām rotācijā izmantojot vien septiņas spēlētājas, rezerviste Pilābere spēlēja 15 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā netrāpīja grozā abus divus divpunktu metienus un vienīgo tālmetienu. Viņa arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas, trīsreiz pārkāpa noteikumus un tika pie labākā +/- rādītāja komandā (+5).

Pilābere sezonu sāka Spānijas komandā “Cadi La Seu”, taču, vēloties uzlabot savu spēles laiku, pieprasīja līguma pārtraukšanu.

Laksas pārstāvētā komanda ir viena no četrām vienībām, kas sezonu sākusi ar trīs uzvarām, bet Pilāberes jaunais klubs ticis pie viena panākuma.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Venēcijas “Umana Reyer, finālsērijā ar 3-2 pieveicot Skio “Famila”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Rīgas ”Dinamo” piedzīvo minimālu zaudējumu pret Maskavas CSKA

Strīdīgi vārti neļauj Rīgas "Dinamo" uzvarēt pamatlaikā, "bullīšos" uzvaru izcīna "Neftekhimik"