Labi zināmais basketbola treneris Hlebovickis pievienojas “VEF Rīga” jauniešu sistēmai

0 Komentāru
Labi zināmais basketbola treneris Hlebovickis pievienojas “VEF Rīga” jauniešu sistēmai
INSTAGRAM

Basketbola treneris Mihals Hlebovickis pievienojies “VEF Rīga” sistēmai, informē klubs.

Hlebovickis būs Kristapa Zeida asistents RSU/”VEF Rīga” komandā, kā arī būs atbildīgs par “VEF Rīga” sistēmas jauno spēlētāju attīstību un basketbola prasmju pilnveidi.

Viņš aizvadītajā nedēļas nogalē kā Polijas izlases treneris kļuvis par FIBA 3×3 U-23 Nāciju līgas čempionu.

Savas basketbola spēlētāja karjeras laikā Hlebovickis par Latvijas čempionu, kā arī FIBA Izaicinājuma kausa ieguvēju “Barons”/LMT sastāvā. Trenera karjerā viņš strādājis vairākās Latvijas komandās.

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sieviešu basketbola komandu šosezon trenēs Matīss Rožlapa, bet RSU/”VEF Rīga” vīriešu komandu – Kristaps Zeids, ziņo RSU preses dienests.

RSU sieviešu basketbola komandai sezonas galvenais mērķis ir atgriezt komandu vadošajās lomās, cīnoties par godalgotām vietām gan Latvijas čempionātā, gan Baltijas apvienotajā čempionātā.

“RSU ir sakārtota infrastruktūra un labi darba apstākļi, lai palīdzētu visām komandas spēlētājām kļūt labākām, tādējādi tiecoties uz sezonas mērķu izpildi. Svarīgākais ir nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu treniņu procesu un treniņu apstākļus,” citēts komandas treneris Rožlapa.

“Ir izveidots jauns, simpātisks projekts, kura ietvaros RSU ir kļuvis par “VEF Rīga” fārmklubu. Esmu pārliecināts, ka kopā varam izveidot spēcīgu basketbola piramīdu, kurā sports un studijas iet roku rokā, un panākt to, ka RSU/”VEF Rīga” ir pirmā izvēle jaunajiem basketbolistiem, kuri sportošanu grib apvienot ar kvalitatīvas augstākās izglītības ieguvi,” stāsta RSU/”VEF Rīga” basketbola komandas treneris Kristaps Zeids.

Par jaunās sezonas galveno mērķi treneris izvirzījis profesionālas basketbola vides izveidi, kas savienojama ar mācībām un darbu. Starp sportiskajiem mērķiem treneris uzskaita arī cīņu par medaļām Nacionālajā līgā, kā arī dalību Latvijas kausā.

Arī “VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs Jānis Blūms pauž cerību, ka sadarbība turpināsies un basketbola programma kļūs par vienu no RSU vizītkartēm.

“Esam gandarīti, ka “VEF Rīga” komandai būs iespēja nodrošināt spēļu praksi saviem jaunajiem spēlētājiem,” uzsver J.Blūms.

Atbalstu basketbolam RSU ir izvirzījusi par vienu no universitātes sporta prioritātēm, ko apliecina “VEF Rīga” un RSU augustā noslēgtais sadarbības līgums.

Tuvāko piecu gadu laikā RSU plānots investēt modernas sporta zāles izbūvē augstskolas teritorijā blakus “Arkādijas” parkam, informē RSU Sporta kluba vadītāja Laura Ritova.

0 Komentāru

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

„Chelsea“ Anglijas Premjerlīgas mačā lupatu lēveros sasit "Norwich City"