Kurucu brāļu spēks – Rodiona un Artūra aģents vēro, kā mazais brālis Iļja savās spēlēs met “trīnīšus”

Pievienot komentāru
Kurucu brāļu spēks – Rodiona un Artūra aģents vēro, kā mazais brālis Iļja savās spēlēs met “trīnīšus”
INSTAGRAM

Latvijas pārstāvju NBA – Rodiona Kuruca un abu brāļu Daira un Dāvja Bertānu, kā arī Rodiona brāļa Artūra aģents Artūrs Kalnītis savā Twitter kontā publicējis video, kur ar precīzu trīspunktu metienu spēlē atzīmējas Kurucu mazais brālis Iļja.

Aģents Kalnītis atzīst, ka Rodions bija gadu vecāks par Iļju, kad pirmo reizi viņš redzēja Rodionu darbībā, taču abu brāļu darbības laukumā ir ļoti līdzīgas.

Zināms, ka ģimenes atbalstam ir liela nozīme jebkura sportista attīstībā. Stingrus basketbola pamatus Kurucu ģimenē ielika vectēvs Vladimirs Kiseļovs, kura vadībā arī abi brāļi – Rodions un Artūrs, trenējās basketbolā turpat Cēsu sporta skolā. Arī vecāku atbalsts sniedz daudzas iespējas puišiem sevi pierādīt basketbola arēnās – savstarpējais atbalsts un liels darba spars ir aizvedis Kurucu ģimeni līdz pasaules augstākā līmeņa basketbolam NBA.

Arī Iļjas Kuruca pašatdeve un dalība sacensībās ar Cēsu jaunajiem basketbolistiem pierāda to, ka ģimenē iemācītās lietas un tehniku var pilnveidot ar cītīgu darbu un treniņu procesu.

Kas zina, varbūt mazais brālis Iļja sekos lielo brāļu pēdām un nesīs Latvijas un arī dzimtās pilsētas – Cēsu vārdu basketbola pasaulē.

Foto ar jaunajiem Cēsu pilsētas vidusskolas basketbolistiem – 2.no kreisās mazais Kurucu brālis Iļja.