Kurucs: Jau nevaru sagaidīt, kad vasarā varēšu ieguldīt darbu un uzstādīt lielākus mērķus nākamajai sezonai

USA TODAY Sports/SCANPIX

Šonakt no Nacionālās basketbola asociācijas izslēgšanas spēlēm izstājās Bruklinas “Nets”, līdz ar to pirmā sezona pasaules basketbola mekā noslēgusies arī latviešu basketbolistam Rodionam Kurucam. Sociālajā tīklā “Twitter” viņš pateicies komandai un faniem par sezonu, kā arī izrādīja apņēmību turpināt attīstīties.

Kā zināms, “Nets” Austrumu konferences ceturtdaļfināla piektajā spēlē ar 100:122 pārliecinoši piekāpās Filadelfijas ”76ers”, sērijā līdz četrām uzvarām ciešot neveiksmi ar 1-4.

Kurucs laukumā pavadītajās 15 minūtēs otrajā puslaikā guva 14 punktus, savāca septiņas atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīva piespēli. Diemžēl par saķeršanos Džonā Boldenu spēles beigās basketbolists tika izraidīts no zāles.

Nākamajā rītā pēc ASV laika, Kurucs publicējis īpašu tvītu.

“Paldies mūsu faniem un Bruklinas “Nets” organizācijai par šo lielisko debitanta sezonu,” raksta Kurucs. “Jūs manu pirmo pieredzi NBA kortos padarījāt īpašu un neaizmirstamu. Jau nevaru sagaidīt, kad varēšu ieguldīt darbu vasarā un uzstādīt lielākus mērķus nākamajai sezonai. Vienmēr atceraties, ja viņš mirst, viņš mirst.”

Debijas sezonā latviešu basketbolists regulārās sezonas 63 spēlēs vidēji mačā guva 8,5 punktus, savāca 3,9 atlēkušās bumbas un atdeva 0,8 rezultatīvas piespēles. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Rodions laukumā devās četrās spēlēs, kurās vidēji guva 6,3 punktus, savāca piecas atlēkušās bumbas, kā arī atdeva 0,8 rezultatīvas piespēles.

Starp visiem debitantiem Kurucs parādīja 14. rezultatīvāko sniegumu.