Kurucs: Esmu gatavs darīt visu, lai izcīnītu uzvaras

1 komentārs
Kurucs: Esmu gatavs darīt visu, lai izcīnītu uzvaras
Foto: AP/ LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” draftētais Latvijas basketbolists Rodions Kurucs ir gatavs apliecināt savas prasmes ASV.

Pašlaik 20 gadus veco Kurucu “Nets” ceturtdien izraudzījās NBA draftā otrajā kārtā ar kopējo 40.numuru. Tādējādi viņš kļuvis par sesto Latvijas basketbolistu, kurš draftēts pasaules spēcīgākajā līgā.

“Pirmo reizi esmu Bruklinā un nevaru sagaidīt, kad varēšu uzsākt gatavošanos jaunajai sezonai,” Kurucs citēts Bruklinas komandas sociālā tīkla “Reddit” kontā. “Centīšos apliecināt savas prasmes ASV un demonstrēt maksimāli labāko sniegumu.”

 

Jau vēstīts, ka Latvijas basketbolists Rodions Kurucs gatavojas noslēgt ilgtermiņa līgumu ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Bruklinas “Nets”.

Pēc žurnālista Deivida Pika pieejamās informācijas “Nets” un Kurucs gatavojas noslēgt četru gadu līgumu, kas ilgs līdz 2022.gadam. “Nets” un Spānijas vienība Barselonas “Lassa”, kuras īpašumā šobrīd atrodas Kurucs, vēl cenšas vienoties par izpirkuma detaļām.

“Gatavojoties draftam, šogad jutos pārliecinātāks par saviem spēkiem kā iepriekš. Pagājušajā gadā bija pirmā reize, kad devos uz ASV,” turpināja Kurucs. “Vienmēr vēlos uzlabot savas bumbas kontroles prasmes un domāju, ka manas stiprās puses ir metienu izpilde un neatlaidīgā spēle aizsardzībā.”

Latvijas basketbolists preses konferencē Bruklinā arī klāstīja, ka ir vispusīgs spēlētājs.

“Esmu universāls spēlētājs, kurš var gūt punktus, piespēlēt un krāt atlēkušās bumbas. Esmu gatavs darīt visu, lai izcīnītu uzvaras,” turpināja Kurucs.

Pēc drafta ceremonijas sociālajā tīklā “Twitter” veiksmi Kurucam novēlēja arī NBA komandas Ņujorkas “Knicks” zvaigzne Kristaps Porziņģis. “Ir patīkami atrasties vienā pilsētā ar citu Latvijas basketbolistu,” atzina Kurucs.

Latvijas spēlētājs sacīja, ka viņš par vienu no “Nets” komandas labākajiem spēlētājiem uzskata D’Andželo Raselu. “Skatījos viņa spēli, kad Rasels spēlēja Losandželosas “Lakers” komandā. Domāju, ka viņš ir labs puisis un ir pamatīgi uzlabojis savu spēli. Man patīk viņa pārliecība un gribu no Rasela mācīties.”

Kurucs arī neslēpa, ka viņš savu spēli cenšas modelēt, skatoties uz tādām zvaigznēm kā Kevinu Durantu un Gordonu Heivordu.

“Nets” draftētais basketbolists arī atzina, ka Latvijai ir spēcīga nacionālā izlase. “Domāju, ka varēsim sacensties ar spēcīgākajām komandām gaidāmajā pasaules čempionātā.”

Savukārt pēc Latvijas basketbolista domām turpmāk viens no grūtākajiem pārbaudījumiem būs atrasties tālu no savas ģimenes.

1 komentārs