Kuruca “Nets” pārliecinoši piekāpjas Filadelfijas “76ers”

REUTERS/SCANPIX

Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets” pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē izbraukumā ar 123:145 zaudēja Filadelfijas “76ers”, līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām “76ers” panāca neizšķirtu 1-1.

Kurucs savā otrajā NBA “play-off” mačā spēlēja 22 minūtes un guva 8 punktus. Rodions trāpīja trīs no pieciem divpunktniekiem, aizmeta garām abus , iemeta abus soda metienus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīva piespēli un saņēma piecas piezīmes.

“Nets” labā Spensers Dinvidijs guva 19 un Dandželo Rasels 16 punktus. ”76ers” komandā Žoela Embīda kontā 23 un 10 atlēkušās bumbas un “triple-double” Benam Simonsam – 18 punkti, 12 rezultatīvas piespēles un 10 atlēkušās bumbas.

”76ers” – ”Nets” 145:123. Spēles apskats: