Kuruca lietā iesniegti jauni pierādījumi, nākamo tiesas sēdi nozīmē marta beigās

0 Komentāru
Kuruca lietā iesniegti jauni pierādījumi, nākamo tiesas sēdi nozīmē marta beigās
AFP/SCANPIX

Tiesas sēde, kurā par uzbrukumu savai partnerei tiek apsūdzēts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Rodions Kurucs, pēc jaunu pierādījumu iesniegšanas pārcelta uz 30. martu, vēsta laikraksts “New York Post”

Kurucs septembra sākumā Ņujorkā tika īslaicīgi arestēts par jūnijā pastrādātu uzbrukumu savai draudzenei. Kurucs par nodarīto 3. septembrī ieradās tiesā, kurā pret viņu netika izvirzītas prasības, basketbolistam izvairoties no drošības naudas.

Spēlētājam gan nācās atgriezties tiesas zālē oktobrī un janvārī, bet abas sēdes tika pārceltas. Janvāra sēde tika pārcelta uz 11.februāri, jo apsūdzību virzošie prokurori iesniedza lielu apjomu ar pierādījumiem.

Kā norādīja viņa advokāts Alekss Spiro, viņš otrdienas rītā saņēmis jaunus pierādījumus, kurus nav bijis laika izskatīt. Bruklinas Krimināltiesas tiesnese Kvinda Santakrosa nākamo tiesas sēdi nozīmējusi 30.martā.

Kurucs tiek apsūdzēts trešās pakāpes uzbrukumā, tāpat viņu apsūdz par uzmākšanos un draudu izteikšanu.

Par vardarbību ģimenē, atkarībā no pārkāpuma smaguma, NBA iepriekš piespriestas diskvalifikācijas no sešām līdz 24 spēlēm.

Latvijas basketbolists šosezon nav izkarojis vietu Bruklinas “Nets” sastāvā. “Nets” spēlētājs šosezon laukumā kopumā devies 32 spēlēs, caurmērā laukumā pavadot 13,2 minūtes, kuru laikā vidēji gūti 4,8 punkti un izcīnītas 2,4 bumbas zem groziem.

0 Komentāru