Krīze Valkas-Valgas komandā – aiziet treneris un spēlētāji, palikušie draud nedoties laukumā

1 komentārs
Krīze Valkas-Valgas komandā – aiziet treneris un spēlētāji, palikušie draud nedoties laukumā
BK VALGA/VALKA / FACEBOOK

Marko Zarkovičs “Valga-Valka”/”Maks&Moorits” kluba finansiālu problēmu dēļ pametis komandas galvenā trenera amatu, sociālajā vietnē “Facebook” paziņoja serbu basketbola speciālists.

Tikmēr portāls “Delfi.lv”, atsaucoties uz savā rīcībā esošu informāciju, ziņo, ka pēc trešdienas sapulces, kurā tika lemts par kluba eksistenci, to pametuši vairāki basketbolisti, bet pārējie spēlētāji draudot nedoties laukumā piektdienas mačā.

Arī pats Zarkovičs “Facebook” raksta, ka lielākā daļa spēlētāju jau pametuši komandu un šobrīd zem lielas jautājuma zīmes ir tas, vai komanda spēs pabeigt sezonu.

“Pavisam negaidītā veidā es pabeidzu savu sezonu un darba gaitas Latvijā/Igaunijā. Pēdējie četri gadi man vienmēr paliks atmiņā. Esam attīstījuši daudz talantu, lai viņi kļūtu par profesionāļiem, un tuvākajā nākotnē basketbola pasaule par viņiem uzzinās. Mani spēlētāji ir pārstāvējuši visas jaunatnes  izlases, un esmu neizsakāmi lepns, ka viņi kļuvuši par labiem cilvēkiem un labiem basketbolistiem,” raksta Zarkovičs.

Zarkovičs 2018./2019.gada sezonā vadīja pārsvarā ar jauniešiem komplektēto “Jēkabpils” komandu, kas 28 mačos izcīnīja vien divas uzvaras. Pirms tam viņš divas sezonas strādāja ar Alfrēda Kraukļa VEF sporta skolas 2001. un 2002.gadā dzimušajiem basketbolistiem.

Zarkovičs profesionālā līmenī basketbolu spēlēja Dānijā un Rumānijā, ātri uzsākot trenera gaitas. Viņš trenējis jaunos basketbolistus Serbijā, Spānijā, Latvijā un citās valstīs, kā arī ir bijis iesaistīts apjomīga Indijas reģiona basketbola attīstības programmas īstenošanā.

Portāls “Delfi.lv” ziņo, ka pēc sapulces klubu pametuši Emīls Krūmiņš un Rodrigo Būmeisters. Vēl no latviešiem Valgas-Valkas komandas pieteikumā ir Dāvis Denafs, Ričards Daniels Vanags, Artūrs Āboltiņš, Kristaps Miglinieks un Elvis Šukteris.

“Valga-Valka”/”Maks&Moorits” komanda šosezon 21 spēlē izcīnījusi tikai vienu uzvaru, kas turnīra tabulā dod pēdējo, 15.vietu.

1 komentārs