”Krastu mačs 2019” jau šajā nedēļas nogalē

Pievienot komentāru
”Krastu mačs 2019” jau šajā nedēļas nogalē

Jau 17. un 18. augustā pie Kongresu nama Rīgā notiks ikgadējais basketbola turnīrs ”Krastu mačs”. Raidījuma ”900 sekundes” studijā ciemojās vairāki viesi, kuri pastāstīja plašāk par šā gada pasākuma norisi.

Šis turnīram būs jau desmitais gads, to labi atceras pasākumu un TV šovu vadītājs Renārs Zeltiņš, kurš tieši pie Kongresu nama vadīja arī pašu pirmo ”Krastu maču”.

Zeltiņš vēsta, ka ”Krastu mačs” šogad sākas sestdien, 17. augustā, plkst. 13:00 ar danku konkursu, pēc tam arī trīspunktu metienu konkurss, aktieru spēle, politiķu spēle un vairāku mūziķu uzstāšanās.

Viens no māksliniekiem, kurš izklaidēs turnīra apmeklētājus un dalībniekus, būs reperis ansis, arī viņš ieradies ”900 sekundes” studijā. Viņš stāstīja, ka uzstāšanās būs ļoti īpaša, jo uz skatuves nekāps tikai viņš viens, bet arī vairāki citi hip-hopa mākslinieki.

Tāpat viesi pastāstīja, ka šis gads ir īpašs ne tikai ar aktivitātēm, bet arī ar mērķi, kādam šogad punkti tiks gūti – katrs groza guvums šajā gadā dāvās 2 eiro ”Peldēt – droši” biedrībai, kas izglīto dažādu vecumu cilvēkus par drošību pie ūdens.