“Knicks” vadība gaida Porziņģa atgriešanos laukumā nākamajā sezonā

0 Komentāru
“Knicks” vadība gaida Porziņģa atgriešanos laukumā nākamajā sezonā
LETA

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas “Knicks” vadība sagaida latviešu zvaigznes Kristapa Porziņģa atgriešanos laukumā nākamajā sezonā, tomēr nevēlas neko sasteigt, norādīja “Knicks” prezidents Stīvs Milss.

Porziņģis februārī guva ceļgala krustenisko saišu plīsumu. Ierasts, ka šāda savainojuma izārstēšana prasa vismaz pusgadu, bet latviešu zvaigznes gadījumā tika pieminēts, ka viņš varētu izlaist pat visu nākamo sezonu. Viņa atgriešanās gan tiek gaidīta aptuveni sezonas viducī.

“Gaidām, ka Porziņģis atgriezīsies nākamajā sezonā, tomēr netaisāmies neko sasteigt. Viņš ir pārāk svarīga mūsu nākotnes sastāvdaļa,” intervija “ESPN Radio” teica Milss. “Vēl pārāk agri, lai saprastu, kad Porziņģis atgriezīsies. Pēc pāris mēnešiem skaidrība būs lielāka.”

Vairākkārt izskanējušas prognozes, ka Porziņģis laukumā varētu atgriezties ap Ziemassvētku laiku.

Latvijas basketbolists šajā vasarā ar “Knicks” varētu pagarināt līgumu, kura kopējā vērtība piecos gados būtu 150 miljoni dolāru (129 miljoni eiro), turklāt Milss izteicās, ka Porziņģis nedomā tuvākajā nākotnē atstāt klubu, lai gan ar tā vadību viņam vēl pērn bija nesaskaņas.

“Esam smagi strādājuši, lai atjaunotu attiecības ar Porziņģi un viņa pārstāvjiem. Mums bija jāliek viņiem saprast, ka esam kā vienots veselums un uztveram to nopietni. Ar Kristapu sazināmies regulāri, un viņš jūtas labi par to virzienu, kurā dodamies. Viņš ir atpakaļ mūsu nometnē,” teica Milss.

Pērn Porziņģis pēc sezonas beigām izvēlējās neierasties uz tikšanos ar tā brīža “Knicks” prezidentu Filu Džeksonu un galveno treneri Džefu Hornačeku, lai gan tobrīd vēl atradās Ņujorkā.

Milss arī norādīja, ka Porziņģis ir ļoti apmierināts, ka par “Knicks” jauno galveno treneri kļuvis Deivids Fizdeils un ka vienība NBA draftā izvēlējusies Kevinu Noksu.

Ar lielām cerībām “Knicks” gan gaida 2019.gada vasaru, kad klubam būs lielāka rocība saistībā ar algu griestiem.

“Šovasar brīvo aģentu tirgū mēs būsim mierīgi. Ja vienosimies par līgumiem, tie būs uz vienu gadu. Turklāt Porziņģis ir kā magnēts – mēs zinām, ka viņa klātbūtne komandā palīdzēs piesaistīt labus basketbolistus,” uzskata Milss.

Porziņģis, kurš aizvadīja vien nedaudz vairāk kā pusi sezonas jeb 48 spēles, bija rezultatīvākais komandas spēlētājs ar vidēji 22,7 gūtajiem punktiem. Viņš bija arī otrs labākais cīņā par atlēkušajām bumbām, vidēji mačā sakrājot 6,6 bumbas zem groziem. Tāpat viņš ar 2,4 bloķētājiem metieniem bija labākais komandā šajā rādītājā.

“Knicks” aizvadītajā sezonā jau piekto reizi pēc kārtas nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

0 Komentāru