”Knicks” pirmgadnieks Berets no visiem NBA spēlētājiem visvairāk “pārdankot” pāri vēlas tieši Porziņģim

2 komentāri
”Knicks” pirmgadnieks Berets no visiem NBA spēlētājiem visvairāk “pārdankot” pāri vēlas tieši Porziņģim
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas kluba Ņujorkas ”Knicks” pirmgadnieks Rovans Aleksandrs Berets intervijā amerikāņu sporta medijam ”Bleacher Report” izteicies, ka no visiem līgā spēlējošajiem basketbolistiem bumbu visvairāk pāri triekt viņš vēlētos tieši Kristapam Porziņģim.

Atbilde, protams, iepriecinājusi ”Knicks” komandas fanus, kuri lielā mērā uzskata, ka 2019. gada janvāra beigās notikušais (Porziņģa aizmainīšana) ir basketbolista vaina, un latvietis nu kļuvis par vienu no ņujorkiešu nīstākajiem basketbolistiem.

Kanādiešu basketbolistam Beretam, kuru ”Knicks” šajā vasarā izvēlējās ar kopējo trešo numuru, iespējas spēlēt pret Porziņģi būs jau pavisam drīz – 8. novembrī abas komandas tiksies Dalasā un 14. novembrī, kad Porziņģis piedzīvos atgriešanās spēli ”Madison Square Garden” arēnā.

Tiek paredzēts, ka gaidāmajā sezonā ”Knicks” komanda turpinās nu jau 6 gadus ilgo tendenci neiekļūt izslēgšanas spēlēs un būt vienai no līgas lejasgala komandām, tādēļ Bereta pārdankošana pāri Porziņģim varētu būt viens no retajiem komandas priekiem.  Turpretī pretēju scenāriju droši vien sagaida lielākā daļa Latvijas fanu.