“Khimki” basketbolists Šveds traumas dēļ nespēs palīdzēt Krievijas izlasei Pasaules kausā

Pievienot komentāru
“Khimki” basketbolists Šveds traumas dēļ nespēs palīdzēt Krievijas izlasei Pasaules kausā
SPUTNIK/SCANPIX

Maskavas apgabala “Khimki” basketbolists Aleksejs Šveds traumas dēļ nespēs palīdzēt Krievijas izlasei FIBA Pasaules kausa izcīņā Ķīnā.

Kā liecina “Khimki” izplatītā informācija, 30 gadus vecais basketbolists nav izgājis medicīniskās pārbaudes. Spēlētājs pagājušās sezonas beigās guva potītes traumu, kā dēļ nespēja piedalīties VTB finālsērijas noslēgumā.

“Nespēju iedomāties, ka izlaidīšu pasaules čempionātu. Esmu ļoti vīlies, ” kluba mājaslapā publicētajā paziņojumā atzina Šveds.

“Diemžēl neizgāju medicīniskās pārbaudes, ārsti man neļāva trenēties. Uzreiz zvanīju izlases galvenajam trenerim Sergejam Bazarēvičam. Sapratu, ka komanda ar mani rēķinājās, taču nākamā mēneša laikā ārstēšos un trenēšos ”Khimki” ārstu uzraudzībā.”

“Potīte radīja apgrūtinājumus fiziskas slodzes laikā, taču palika labāk un uzskatīju, ka būs laiks atgūties, lai varētu pievienoties izlasei, ” skaidro sportists.

Pagājušajā sezonā Šveds VTB līgā izcēlās ar vidēji 23,9 punktiem spēlē, kas viņu padarīja par ne tikai komandas, bet arī visas līgas rezultatīvāko spēlētāju. Tikmēr 14 sezonas ULEB Eirolīgas spēlēs vidēji gūti 23,3 punkti.  Kopā ar Krievijas izlasi basketbolists izcīnījis vasaras olimpisko spēļu (2012.) un Eiropas čempionāta (2011.) bronzas medaļu.

Kā zināms, “Khimki” nākamajā sezonā pārstāvēs arī Jānis Timma un Dairis Bertāns.