Kemba Volkers un Eness Kanters oficiāli pievienojas NBA klubam Bostonas “Celtics”

Pievienot komentāru
Kemba Volkers un Eness Kanters oficiāli pievienojas NBA klubam Bostonas “Celtics”
AFP/SCANPIX

NBA klubs Bostonas “Celtics” sastāvam oficiāli pievienojušies Kemba Volkers un Eness Kanters, ziņo klubs.

Eness Kanters savā “Twitter” kontā ievietojis motivējošu ziņu un video sveicienu “Celtics” līdzjutējiem, paužot pārliecību, ka šis ir solis pretī jauniem izaicinājumiem.

Kanters nākošajā sezonā uz krekla nesīs kādreizēja “Celtics” uzbrukuma līdera Kairija Ērvinga 11.numuru, bet Volkers spēlēs ar 8.numuru.

Ar Volkeru noslēgts četru gadu līgums par 141 miljonu ASV dolāru, kas bija maksimālā summa, ko “Celtics” varēja piedāvāt. Tas ir par 80 miljoniem ASV dolāru mazāk nekā Šarlotas “Hornets” būtu maksājuši Volkeram par līgumu uz piecām sezonām.

“Celtics” ģenerālmenedžeris Denijs Eindžs atzina, ka Volkera iegūšana “Celtics” sastāvā bija galvenā prioritāte brīvo aģentu tirgū. Viņu stratēģija nostrādāja un kluba vadība lūdza Volkeram sazināties ar Kanteru par iespējamo pievienošanos “Celtics”.

“Es biju sajūsmā, kad Volkers piezvanīja,” atzina Kanters. Viņš paudis sajūsmu, saņemot telefona zvanu no NBA superzvaigznes, kas apgalvojis: “Es gribu tevi šeit!”

Turpinājumā Kanters sazinājās ar savu menedžeri un paziņoja, ka Bostona būtu laba vieta, kur nokļūt un turpināt karjeru. Vakar Kanters oficiāli parakstīja divu sezonu līgumu par desmit miljoniem.

Abi basketbolisti ir priecīgā noskaņojumā par pievienošanos “Celtics” vienībai. Arī preses konferencē neiztika bez humora devas, jo jaunais komandas biedrs Kanters paspēja uzdot provocējošu jautājumu Volkeram.