“Kausi nelidoja, krēsli – noteikti lidoja!” Porziņģa kautiņā iesaistītais stāsta par incidentu un iemesliem 

3 komentāri
“Kausi nelidoja, krēsli – noteikti lidoja!” Porziņģa kautiņā iesaistītais stāsta par incidentu un iemesliem 
AP/SCANPIX

Svētdienas vakarā sociālos tīklus pāršalca video, kurā redzams Kristaps Porziņģis – saplēstu kreklu, savainotu seju. TV3 Ziņās aculiecinieks stāsta par incidentu un tā iemesliem.

Pēc liecinieka teiktā, kautiņam neesot bijis ne etnisks pamats, ne arī tas būtu saistīts ar Porziņģa aiziešanu no Ņujorkas ”Knicks” komandas, ko par iespējamu ieganstu kļūdaini minējusi ASV prese. Kausi noteikti neesot lidojuši, krēsli gan…

Kautiņa aculiecinieks

Tās ir muļķības! Nekā tāda tur nav. Tur sākās vienkārši.. nesadalīja. Vārds, pa vārdam, tie divi džeki sakāvās savā starpā. Neviens nevienu barā nesita.Nekāda naida kurināšana nebija, džeki sastrīdējās. Nekādu zvaigzni negribēja grābt no vienas, otras puses. Parasts sētas kautiņš, kā teikt!

TV3 Ziņu sižets par Porziņģa konfliktu Liepājā:

Policijas ziņas par notikušo skopas –  12. maijā pulksten 04.51 saņemts izsaukums par konfliktu Liepājā, Zivju ielā. Likumsargi konstatēja, ka vairākas personas savstarpēji konfliktēja un vizuāli bija redzams, ka ir cietuši cilvēki.

Madara Šeršņova
VP Kurzemes reģiona pārstāve

Lai izšķirtu konfliktu, Valsts policijas amatpersonām bija jāpielieto speclīdzekļi – piparu gāze. Kad konflikts tika izšķirts, divas personas, dzimušas 1994. un 1992.gadā, tika nodotas mediķiem apskatei.

Porziņģa pārstāvis uz TV3 zvaniem un īsziņu neatbildēja. Incidents plaši atspoguļots ASV presē, radot visdažādākās versijas par notikušo.