Komentāri

NBA regulārā čempionāta mačā starp Oklahomasitijas “Thunder” un Minesotas “Timberwolves” komandām, visai nepatīkamu brīdi piedzīvojis mājinieku uzbrucējs Andrē Robersons. Neviens no spēlētāja izdarītajiem soda metieniem nesasniedza pat groza stīpu.

”Thunder” uzbrucējam šī spēle ilgāku laiku paliks atmiņā, jo spēlētājs gandrīz 20 minūšu laikā neguva nevienu punktu, turklāt otrās ceturtdaļas sākumā divreiz izdarīja ”klusos” soda metienus. Arī pērnajā sezonā Oklahomasitijas komandas basketbolists realizēja vien 42% no visiem soda metieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas zina, varbūt šie divi punkti būtu bijuši ļoti vērtīgi, jo ”Thunder” tieši ar tādu starpību (113:115) piekāpās “Timberwolves” vienībai.

Video: Robersona divi drausmīgie soda metieni

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl