Komentāri

NBA regulārā čempionāta mačā starp Oklahomasitijas “Thunder” un Minesotas “Timberwolves” komandām, visai nepatīkamu brīdi piedzīvojis mājinieku uzbrucējs Andrē Robersons. Neviens no spēlētāja izdarītajiem soda metieniem nesasniedza pat groza stīpu.

”Thunder” uzbrucējam šī spēle ilgāku laiku paliks atmiņā, jo spēlētājs gandrīz 20 minūšu laikā neguva nevienu punktu, turklāt otrās ceturtdaļas sākumā divreiz izdarīja ”klusos” soda metienus. Arī pērnajā sezonā Oklahomasitijas komandas basketbolists realizēja vien 42% no visiem soda metieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas zina, varbūt šie divi punkti būtu bijuši ļoti vērtīgi, jo ”Thunder” tieši ar tādu starpību (113:115) piekāpās “Timberwolves” vienībai.

Video: Robersona divi drausmīgie soda metieni

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl