Kaspara Kambalas atgriešanās nebūs ilga – nākamajā trešdienā viņš noslēgs basketbolista karjeru

1 komentārs
Kaspara Kambalas atgriešanās nebūs ilga – nākamajā trešdienā viņš noslēgs basketbolista karjeru
ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

Bijušais Latvijas izlases basketbolists Kaspars Kambala nākamajā trešdienā “Jūrmala”/”Betsafe” komandas sastāvā noslēgs profesionāļa karjeru.

Jau ziņojām, ka Kambala pārsteidzoši 40 gadu vecumā atgriezās basketbola un pievienojās Jūrmala”/”Betsafe”.

Jūrmalnieki 23.janvārī “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas mačā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē uzņems ziemeļu kaimiņu čempioni Tallinas “Kalev”/”Cramo”.

Zīmīgi, ka iepriekšējā abu komandu duelī vairāki basketbolisti tika izraidīti no zāles. Tiesa, kā sola Kambala un pārējie komandas pārstāvji, jūrmalnieki nealkst atriebību.

“Teicu, ka gribu nospēlēt līdz 40 gadu vecumam. Basketbolā vairāk vai mazāk savu potenciālu esmu izmantojis. Nejūtos, ka varu vēl kaut ko sasniegt, kas dotu ko emocionālu,” otrdien preses konferencē teica Kambala.

Pēdējos gados Kambala spēlēja Turcijas otrajā līgā un Ziemeļkipras čempionātā, bet pēdējo reizi viņš Latvijā spēlēja 2014./15.gada sezonas sākumā, kad pārstāvēja “Barons”/LDz.

Latvijas izlasē Kambala piedalījies trijos Eiropas čempionāta finālturnīros, bet jau vairākus gadus viņš nav ticis iekļauts valstsvienības kandidātu sarakstā. Valstsvienībā viņš 44 spēlēs caurmērā iemeta 17,1 punktu.

1 komentārs