Komentāri

Basketbolists Džimers Ferdete, kurš savulaik piecas sezonas pavadījis NBA, kādā labdarības pasākumā pierādījis savas snaipera dotības. Sportists prata realizēt 92 no izmestajiem 100 tālmetieniem!

Ferdete šosezon pavadīja Ķīnas Superlīgā, kur vidēji mačā guva 37,6 punktus, savāca 8,2 atlēkušās bumbas un partneriem izdarīja 4,2 rezultatīvas piespēles. Amerikāņu basketbolists piecas sezonas pavadīja arī NBA, pārstāvot ”Kings”, ”Bulls”, ”Pelicans” un ”Knicks” vienības. Spēlētājs nesenajā labdarības pasākumā parādīja, cik labs trīspunktnieku izpildītājs viņš ir. Ķīnas līgas zvaigzne realizēja 92 n0 100 tālmetieniem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Džimers Ferdete realizē 92 trīspunktniekus

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl