Komentāri
Karmelo Entonijs: Fils Džeksons man “dūra no muguras”
Foto: AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Karmelo Entonijs uzskata, ka leģendārais Fils Džeksons “sadūra viņu no mugurpuses” un “izmeta ārā” no Ņujorkas “Knicks” komandas.

Šajā vasarā Entonijs no “Knicks” tika aizmainīts uz Oklahomasitijas “Thunder” komandu, tomēr tas notika jau pēc tam, kad Džeksonu atlaida no “Knicks” prezidenta amata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā tagad izteicies Entonijs, 2014.gadā, pagarinot līgumu ar “Knicks”, viņš ticējis 11 reizes par NBA čempionu kļuvušajam Džeksonam, tomēr vēlāk ticību zaudējis.

“Laukumā darīju visu, ko varu, un joprojām saņēmu dūrienus no muguras. Es vairs neuzticos nevienam,” “newsday.com” citē Entoniju, kurš “Knicks” rindās pavadīja sešas ar pusi sezonas un nesen piekrita maiņai. “Vienmēr paredzēju, ka atgriezīšos komandā. Pat tad, kad mani centās no tās izgrūst.”

Iepriekšējās četras sezonas Entonijs ar “Knicks” palika bez izslēgšanas turnīra, bet šosezon “Thunder” rindās viņam būs iespēja cīnīties pat par čempionu gredzenu. Entonijs pauž prieku, ka līgumā bija iespēja neļaut tikt aizmainītam pret paša atļauju, jo citādāk Džeksons viņu jau sen būtu aizmainījis uz vienalga kuru komandu.

“Iepriekšējie divi gadi man bija smagi. Uz mani bija liels slogs gan emocionāli, gan mentāli,” izteicies Entonijs, paužot, ka nezina, kas sagāja greizi viņa attiecībās ar Džeksonu, jo bijušais komandas prezidents nav ar viņu runājis.

Entonijs izteica cieņu pret jauno “Knicks” ģenerālmenedžeri Skotu Periju, kurš bijis atklāts pret basketbolistu. “Es tevi neatdošu par neko. Es tevi cienu, cienu tavu spēli,” Entonijs citēja Perija viņam teikto.

Kā vēstīts, jaunās sezonas pirmā spēle “Thunder” komandai būs simboliska, jo tā ceturtdien uzņems “Knicks” ar latvieti Kristapu Porziņģi ierindā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl