Kaprīzā superzvaigzne Dončičs spēlētāju un citu treneru klātbūtnē ir kliedzis uz Kārlailu

6 komentāri
Kaprīzā superzvaigzne Dončičs spēlētāju un citu treneru klātbūtnē ir kliedzis uz Kārlailu
AP/SCANPIX

Spriedze starp Dalasas “Mavericks” treneri Riku Kārlailu un 22 gadus veco superzvaigzni Luku Dončiču šosezon kļuvusi arvien satraucošāka. Dončičs šajā sezonā vairākkārt izrādīja nepatiku pret Kārlailu, piemēram, žestikulēja uz laukuma, kad nepiekrita trenera teiktajam, vai kliedza uz Kārlailu trenera asistentu un komandas biedru priekšā.

“Ļaujiet man pastāstīt, kā es skatos uz trenera amatu,” sacīja Marks Kubans, kurš kopš ”Mavericks” iegādes 22 gadu laikā ir pieņēmis darbā tikai divus galvenos trenerus. “Jūs neveicat izmaiņas, lai veiktu izmaiņas. Ja vien jums nav kāds, par kuru jūs zināt, ka tas ir daudz, daudz, daudz labāks, zāle otrā pusē reti ir zaļāka.”

Jau iepriekš ziņots, ka Riks Kārlails atkāpies no Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas ”Mavericks” galvenā trenera amata.

Dončičam ir ciešas attiecības ar ilggadējo ”Mavericks” trenera asistentu Džamalu Mosliju, potenciālo kandidātu Kārlaila vietā.

Moslijs, kurš galvenā trenera amatiem intervējis Klīvlendas “Cavaliers”, Ņujorkas “Knicks” un Ņūorleānas “Pelicans”, bija galvenā trenera pienākumu izpildītājs ”Mavericks” izbraukuma uzvarai pār “Knicks” 2. aprīlī, kuru Kārlails izlaida viltus pozitīva COVID-19 testa dēļ.

“Viņam piemīt īpašības, kas nepieciešamas galvenajam trenerim,” tovakar sacīja Dončičs. “Viņš noteikti var būt galvenais treneris.”

6 komentāri