Kāpēc arestēta “Lietuvos rytas” basketbola arēna?

Komentāri
Kāpēc arestēta “Lietuvos rytas” basketbola arēna?
Foto: BNS FOTO/SCANPIX

Viļņas basketbola komanda “Lietuvos rytas” nonākusi nepatīkamā situācijā – Lietuvas tiesu izpildītāji nokavētu kredītmaksājumu dēļ arestējuši šā kluba arēnu gandrīz 915 000 eiro vērtībā, kas pieder nodibinājumam “Krepšinio rytas”, trešdien vēsta Lietuvas mediji.

“Esam paņēmuši bankas aizdevumu, un nokavēti maksājumu termiņi, tādēļ sākušās dažādas procesuālas lietas,” basketbola ziņu portālam “Krepsinys.lt” sacījis kluba “Lietuvos rytas” direktors Martīns Purlis. “Spēlētājiem un treneriem parādu nav, tādēļ viss ir labi, tiksim galā.” “Nokavēti konkrēti maksājumu termiņi. Ar bankām viss notiek kārtīgi, tās nav elastīgas, tādēļ arī rodas šādas situācijas. Ir galvotājs, kura procesuālās darbības arī nosaka to, ka arestēts īpašums,” viņš stāstījis portālam “Basketnews.lt”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Purļa teiktā, galvotājs ir juridiska persona, ar kuru šobrīd notiek sarunas. “Process norisinās un es negribētu to plašāk komentēt. Divu nedēļu laikā vajadzētu noskaidroties plašākai informācijai, bet pagaidām tas nekādi neierobežo kluba darbību,” piebildis “Lietuvos rytas” direktors. Nodibinājuma “Krepšinio rytas” līdzīpašnieki ir Remigijs Kaziļonis, Sigits Židonis, Viļņas pašvaldība un kompānija “VIP viešosios informacijos partneriai”.

“Lietuvos rytas” arēna ar 2500 skatītāju vietām uzcelta 2005.gadā, un, kā atgādina “Krepsinis.net”, 2010.gadā tiesa to jau bija arestējusi pēc lietuviešu basketbolista Justa Siņicas prasības.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl