Kad visi “noguļ” momentu, Zellers nočiepj Adetokunbo bumbu zem groza un gūst divus punktus

EPA/SCANPIX

Nevienā mirklī nedrīkst zaudēt modrību – bet kas notiek tad, kad gandrīz visi laukumā esošie basketbolisti uz mirkli aizsapņojas?

Kuriozs moments norisinājās NBA spēlē starp Šarlotas “Hornets” un Milvoki “Bucks”, kad pēc “Hornets” basketbolista Kodija Zellera izdarīta soda metiena momentu “noguļ” abu komandu spēlētāji, tikai ne pats Zellers, kurš nočiepj bumbu apjukušajam “Bucks” spēlētājam Jannim Adetokunbo un veikli raida to grozā, gūstot divus punktus “Hornets” labā.

Spēlē ar rezultātu 131:114 uzvaru izcīnīja Milvoki “Bucks” – komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs bija pats kuriozā iesaistītais Jannis Adetokunbo, kurš laukumā pavadīja 30 minūtes un atzīmējās ar 26 gūtajiem punktiem.

Šarlotas “Hornets” rindās rezultatīvākais bija Kemba Valkers, kurš nospēlēja 31 minūti un guva 25 punktus.

Šobrīd “Bucks” ar līdz šim 50 gūtajām uzvarām ir NBA austrumu konferences līdervienība, kamēr “Hornets” ar 30 uzvarām atrodas 10.vietā.