”Kad nomira Kobe, nomira arī daļa manis.” Džordans, O’Nīls, Kobes sieva emocionālā ceremonijā piemin bojāgājušo basketbolistu un viņa meitu

0 Komentāru
”Kad nomira Kobe, nomira arī daļa manis.” Džordans, O’Nīls, Kobes sieva emocionālā ceremonijā piemin bojāgājušo basketbolistu un viņa meitu
REUTERS/SCANPIX

Vairāk nekā 20 000 cilvēku klātbūtnē ASV pilsētā Losandželosā esošajā ”Staples Center” arēnā tuvinieki un basketbola draugi emocijām pilnā ceremonijā pieminējuši bojāgājušos Kobi Braientu un viņa meitu Džianu.

Jau ziņots, ka helikopters, kurā atradās Braients, viņa meita un vēl septiņi cilvēki, janvāra beigās avarēja, nogalinot visus deviņus ļaudis.

Īpašā ceremonija notikusi 24. februārī, kas skaitļos simbolizē ”24” un ”2” jeb Kobes Braienta numuru, ar kuru viņš pabeidza karjeru NBA, un Džianas Braientas numuru basketbola laukumā.

Ceremoniju vadījis populārais ”Jimmy Kimmel Live” vadītājs Džimijs Kimels, savukārt runas sniegušas tādas personības kā NBA leģendas Maikls Džordans, Šakils O’Nīls, Braienta atraitne Vanesa ,WNBA zvaigzne Daiana Taurasi u.c. Ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājušās zvaigznes Alicia Keys un Beyonce.

Kā pirmā pēc Kimela ievadvārdiem sanākušos, vairākas reizes nespējot valdīt asaras, uzrunāja Vanesa Braienta. Viņa aprakstīja savas meitas Džianas mīlestību pret sportu, jaukos skūpstus un apskāvienus, kā arī viņas līdzību ar tēvu Kobi.

”Viņa bija ļoti līdzīga savam tēvam – viņiem abiem patika izmēģināt jaunas lietas un kļūt ļoti labiem tajās. Viņi abi bija lieliski skolotāji. Džiana mūs padarīja lepnus, viņa to dara vēl arvien,” stāstīja Braienta.

Vanesas Braientas runa.

Vienu no emocionālākajām vakara runām sniedza Maikls Džordans, pēc kura sasniegumiem visu karjeru Kobe Braients tā tiecās.

”Kobe man bija iedvesma, kuram rūpēja gan tas, kā es spēlēju, gan tas, kā viņš pats gribēja spēlēt,” iesāka Džordans. ”Viņš gribēja būt labākais basketbolists, kāds viņš varēja būt. Kad es viņu sāku pazīt tuvāk, es gribēju viņam būt pēc iespējas labāks lielais brālis.”

”Kad Kobe nomira, nomira arī daļa manis,” vēl piebilda Džordans.

Maikla Džordana runa.

Tāpat ar runu uzstājās arī Braienta bijušais komandas biedrs Šakils O’Nīls, kurš savā runā izcēla, ka ne vienmēr viņa un Braienta starpā attiecības bijušas tās labākās. Tomēr viņi nekad nav pazaudējuši savstarpēju respektu par to, ko viņi var izdarīt laukumā.

Šakila O’Nīla runa.

Pilnais video no ceremonijas.

0 Komentāru