Kā Porziņģis izlādēja dusmas par saņemto tehnisko piezīmi

5 komentāri
Kā Porziņģis izlādēja dusmas par saņemto tehnisko piezīmi

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis piektdien izcēlās ar 28 punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” vienība pamanījās ar 104:116 (39:24, 28:35, 19:30, 18:27) viesos piekāpties visas līgas lejasgala vienībai Atlantas “Hawks”.

Vienā no spēles epizodēm, saņemot piezīmi, Porziņģis ievēzējās ar basketbola bumbu, kas nepatika tiesnesim. Par šo žestu tiesnesis piešķīra latvietim tehnisko piezīmi, pēc kuras Kristaps izlādēja dusmas pie sevis pasakot rupju vārdu salikumu, ko varēja nolasīt no lūpām.

Porziņģis šajā spēlē laukumā bija 36 minūtes, kuru laikā iemeta piecus no desmit divpunktu metieniem, četrus no astoņiem tālmetieniem un sešus no astoņiem soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja četras atlēkušās bumbas, izcīnīja divas rezultatīvas piespēles, bloķēja divus metienus, pieļāva trīs kļūdas un nopelnīja četras piezīmes.

Pirmoreiz sešu spēļu laikā Porziņģa metienu precizitāte bija vismaz 50% un šis arī viņam bija rezultatīvākais mačs šajā laika nogrieznī.

Video

5 komentāri