Kā būtu, ja būtu: Lebrons Džeimss potenciāli varēja kļūt par NFL superzvaigzni

1 komentārs
Kā būtu, ja būtu: Lebrons Džeimss potenciāli varēja kļūt par NFL superzvaigzni
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas superzvaigzne Lebrons Džeimss ar nesenu ierakstu sociālajā tīklā ”Instagram” uzkūdījis ”kā būtu, ja būtu” teoriju mīlētājus saistībā ar savu potenciālo karjeru amerikāņu futbolā.

35 gadus vecais Džeimss internetā publicējis bildi ar izgriezumu no avīzes ieraksta, kas vēsta, ka basketbolists reiz bijis labākais vidusskolas līmeņa amerikāņu futbolists Ohaio štatā. Tāpat aprakstītas viņa neticamās fiziskās dotības, kas, saprotams, ir viena no viņa lielākajām panākumu atslēgām arī basketbolā.

Džeimss bildi aprakstījis: ”Vīrieši melo, sievietes melo, skaitļi nemelo. Pat nespēlēju pēdējā gadā vidusskolā (lai gan tik ļoti gribēju), jo mani puiši neļāva. Viņi teica, ka ja mēģināšu spert kāju futbola laukumā, viņi man uzbrukšot tik ilgi, kamēr man būtu gana. Es domāju, ka pieņēmu gudru lēmumu.”

Džeimss savā ” St. Vincent-St. Mary” vidusskolā bija īsta superzvaigzne, jo basketbola sakarā mediji visā ASV par viņu rakstīja kā par ”Izredzēto” un NBA nākotni, kas arī reāli piepildījies.