Komentāri

Pagājušajā nedēļā Dienvidāfrikas Republikā viesojās latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš uz skaisto valsti bija paņēmis līdzi visu savu ģimeni. Porziņģu klans devās apmeklēt safari un to iemūžināja arī NBA.

Sestdien Johannesburgā NBA Āfrikas tūres spēlē Porziņģa pārstāvētā Pasaules komanda ar rezultātu 108:97 (33:19, 17:28, 27:30, 31:20) uzvarēja Āfrikas komandu, bet latvietis atzīmējās ar 14 gūtiem punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Porziņģis tajā mačā laukumā bija 27 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā iemeta piecus no astoņiem divpunktu metieniem un četrus no pieciem soda metieniem, bet aizmeta garām vienīgo tālmetienu.

 Video: Porziņģis ar ģimeni atpūšas safari

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl