Jāņa Porziņģa izteikumi saceļ vētru Ņujorkā

Komentāri
Jāņa Porziņģa izteikumi saceļ vētru Ņujorkā
Foto: F64

Kristapa Porziņģa vecākā brāļa Jāņa izteikumi intervijā “Sporta Avīzei” sacēluši vētru Ņujorkā. Pirms “Knicks” spēles ar Fīniksas “Suns”, mediju pārstāvji vairāk interesējās par šo interviju, nevis iespējām uzvarēt “Suns”.

Pats Kristaps Porziņģis gan vairāk vēlējās runāt un domāt par basketbolu un vakara spēli. “Tas ir mans brālis un aģents. Tas, ko viņš pateica, ir tas, ko viņš pateica. Nedomāju, ka pirms spēles ir pareizais brīdis par to runāt. Mēs pie tā atgriezīsimies. Pēc sezonas beigām – tad būtu pareizi runāt par šādām lietām,” pirms piektdienas spēles teica Kristaps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņujorkas medijus, vispirms jau “The New York Post” un “The New York Daily” visvairāk uztrauca Jāņa izteikumi par Kristapa nākotni Ņujorkā.

Jānis Porziņģis
Kristapa Porziņģa brālis un aģents

Būtiskākais jautājums jau ir, ko tu vispār vēlies sasniegt sava karjerā. Jo nauda, ja Kristaps daudz maz normāli nospēlēs, nekur jau tā nepaliks, tā būs. Te vairāk runa ir par citām vērtībām. Nevis vienkāršu līgumu uz kura ātri uzlikt parakstu, lai varētu savākt naudiņu. Tas galīgi nav mūsu mērķis. Tāpēc mēs nesāksim drudžaini skaitīt minūtes vai rēķināt punktus. No realitātes beigu beigās nekur neaizbēgt. Un to nevar neredzēt arī “Knicks”. No vieņu viedokļa Kristaps šobrīd ir fokusa punkts. Viņu nedrīkst pārāk apbižot. Citādi pēc gada pateiks, ka te nav nemaz tik forši. Otrs jautājums, uz ko tad Ņujorkas publika nāk skatīties? Lielā mērā tas ir tieši Kristaps. Ar viņu ir jārēķinās.

“Domāju, ka fani zina, ka esmu Ņujorkā, ka mīlu Ņujorku un vēl ilgu, ilgu laiku redzu sevi kā “Knicks” spēlētāju. Un domāju, ka viņiem par to nevajadzētu satraukties,” šie Kristapa vārdi, cerams,  Ņujorkas publiku nomierināja.

Kā arī Kristapa spēle pret “Suns”, kurā “Knicks” izcīnīja savu ceturto uzvaru, un latvietis guva 37 punktus.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl