Internetā izplatījies video, kurā uz ielas tiek piekauts mentāli nevesels bijušais NBA spēlētājs

Pievienot komentāru
Internetā izplatījies video, kurā uz ielas tiek piekauts mentāli nevesels bijušais NBA spēlētājs
TWITTER

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas spēlētājs Delonte Vests, kurš diagnosticēts ar bipolāriem traucējumiem, nofilmēts ASV galvaspilsētā Vašingtonā uz ielas, kad viņu brutāli piekāvis kāds vīrietis.

Incidents noticis aizvadītajā nedēļas nogalē.

Pēc šī video nonākšanas sociālajos tīklos, tika pamanīts arī cits materiāls ar Delonti Vestu, kur spēlētājs diezgan nesaprotami mēģina izskaidrot, kas pirms neilga mirkļa noticis. Šajā video diezgan redzami izpaužas Vesta mentālās veselības problēmas.

Uzmanību! Video tiek izmantota necenzēta leksika! 

Daudz cilvēku pauduši atbalstu Vestam sociālajos tīklos, mēģinot vērsties pie NBA kā līgas, kā arī basketbolista bijušajām komandām un to līderiem.

Tāpat atbalstu paudis arī Vesta sens draugs un bijušais NBA basketbolists Džamers Nelsons: ”Man paliek slikti, redzot video ar Delonti. Mēģinot atbildēt tiem, kuri man rakstījuši par viņu – viss, ko šobrīd varam darīt ir aizlūgt par viņu un viņa ģimeni un cerēt, ka viņš meklēs palīdzību.”

”Es īsti neesmu drošs, kas ar Vestu notiek šobrīd, bet viņš zina, ka vienmēr būšu viņa pusē un palīdzēšu tikt cauri šim. Jā, esmu runājis ar viņu pēdējo mēnešu laikā, mēģinot būt tuvu kā draugs,” raksta Nelsons.