Iļja Gromovs: Vasarā nesanāca tikt izlasē, bet turpināšu strādāt, lai iekļūtu tajā

0 Komentāru
Iļja Gromovs: Vasarā nesanāca tikt izlasē, bet turpināšu strādāt, lai iekļūtu tajā
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības atklātais treniņš "Elektrum" Olimpiskajā centrā. (Edijs Pālens / LETA)

Latvijas čempionvienībā “VEF Rīga” sezonu veiksmīgi aizvadošais centra spēlētājs Iļja Gromovs pagaidām vēl nav runājis ar Latvijas izlases galveno treneri Arni Vecvagaru, sarunā teica basketbolists.

Pagājušajā nedēļas nogalē “VEF Rīga” guva pirmo panākumu šajā VTB Vienotās līgas sezonā, ar 94:67 pieveicot Krasnojarskas “Jeņisej”. Gromovs mačā atzīmējās ar 15 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām, vairākkārt tiekot pie skaistām epizodēm.

“Prieks, ka sanāca uzvarēt un labi nospēlēt – izdarījām visu, ko plānojām. Pēc neveiksmīgās otrās ceturtdaļas sapratām, ka labāk jācīnās par atlēkušajām bumbām un tad viss būs labi,” maču atcerējās Gromovs, kurš nevēlējās īpaši izcelt savu sniegumu. “Man galvenais, lai komanda uzvar – ja varu to veicināt ar savu sniegumu, tad vispār ir ideāli. Ja turpināsim šādi strādāt, viss būs kārtībā.”

Dienu pirms šī mača Latvijas izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars publicēja paplašināto kandidātu sarakstu gaidāmajām divām Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm, starp 24 spēlētājiem iekļaujot arī Gromovu. Kaut Vecvagars izteicies, ka runājis ar gandrīz visiem kandidātiem, Gromovs atzina, ka nav starp viņiem.

“Neesmu runājis ar galveno treneri – man viņš nav zvanījis. Par izlasi tagad nedomāju vispār, jo vispirms ir svarīgas spēles klubā,” teica Gromovs. “Tomēr prieks redzēt savu uzvārdu sarakstā. Vasarā nesanāca tikt izlasē, bet turpināšu strādāt, lai iekļūtu tajā.”

Šajā vasarā Gromovs ilgstoši bija starp valstsvienības kandidātiem, tomēr tika atskaitīts kā viens no pēdējiem trijiem.

Vienotās līgas sezonas ievadā viņš piecos mačos vidēji iemetis 9,2 punktus un savācis 4,2 bumbas zem groziem, kamēr “VEF Rīga” ar vienu panākumu atrodas kopvērtējuma 11.pozīcijā starp 13 vienībām.

0 Komentāru