Igaunijas vicečempions Jaunzems atgriežas “Ventspils” komandā

0 Komentāru
Igaunijas vicečempions Jaunzems atgriežas “Ventspils” komandā
INSTAGRAM

Basketbola komanda “Ventspils” papildinājusi sastāvu ar uzbrucēju Linardu Jaunzemu, vēsta vienība.

Iepriekšējo pusotru sezonu Jaunzems pavadīja Igaunijas komandā “Parnu Sadam”. 2020./2021.gada sezonā viņš laukumā devās 25 Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlēs, kurās caurmērā guva 12,1 punktu, izcīnīja 7,9 atlēkušās bumbas un atdeva 2,6 rezultatīvas piespēles, iekrājot labāko efektivitātes koeficientu komandā (17,4).

Igaunijas čempionātā viņš pērnaviešu sastāvā piedalījās 17 spēlēs, kurās caurmērā guva 9,2 punktus un izcīnīja 4,6 bumbas zem groziem. Jaunzems bija trešais rezultatīvākais spēlētājs komandā, “Parnu Sadam” izcīnot Igaunijas meistarsacīkšu sudrabu.

2019./2020.gada sezonas pirmo pusi Jaunzems pavadīja “Ventspils” komandā, bet pirms tam viņš pārstāvēja “Latvijas Universitāti”. Jaunzems basketbolu ir sācis spēlēt Iecavas sporta skolā, pēc tam pārcēlies un Rīgu, kur turpmākos gadus, studējot Latvijas Universitātē, arī pārstāvēja studentu vienību.

Jau tagad zināms, ka 2021./2022.gada sezonā Kurzemes klubā spēlēs Artūrs Ausējs, Kristaps Mediss, Lerijs Tomass, Rodrigo Būmeisters, Linards Jaunzems, Kristaps Ķilps, Kristiāns Šulcs un Dāvis Ozers.

“Ventspils” komanda aizvadītajā sezonā izcīnīja sudrabu LBL, bet apvienotajā čempionātā “play-off” nepārvarēja ceturtdaļfināla barjeru.

0 Komentāru