Hjūstonas “Rockets” iemūžinās Hārdena kreklu ar 13.numuru

Pievienot komentāru
Hjūstonas “Rockets” iemūžinās Hārdena kreklu ar 13.numuru
REUTERS/SCANPIX

Par godu astoņām veiksmīgajām sezonām komandā Nacionālās basketbola asociācijas klubs Hjūstonas “Rockets” iemūžinās tā bijušā aizsarga Džeimsa Hārdena kreklu ar 13.numuru, otrdien paziņoja komandas īpašnieks Tilmens Fertita.

Hārdens katrā no sezonām kopā ar “Rockets” tika ievēlēts dalībai “All-Star” mačā. Viņam pieder kluba rekords iemestajos trīspunktu (2029) un soda metienos (5554), kā arī rezultatīvajās piespēlēs (4796).

2018.gada līgas vērtīgākais spēlētājs janvārī tika aizmainīts uz Bruklinas “Nets”, kad sašķobījās viņa attiecības ar “Rockets” klubu, pretējā virzienā ceļojot arī Latvijas basketbolistam Rodionam Kurucam.

“Džeimss Hārdens vienmēr būs “raķete”,” Fertita stāsta sarunā ar dienas laikrakstu “Houston Chronicle”. “Protams, mēs iemūžināsim viņa kreklu. Viņš padarīja neaizmirstamus manus pirmos trīs gadus, kuros man piederēja klubs.”

“Panākumi, ko viņš astoņu gadu laikā deva šai komandai, un atmiņas, ko viņš atstāja mūsu līdzjutējiem, ir patiesi ievērojami,” bilst īpašnieks.

Ja viņa krekls tiks iemūžināts, viņš pie “Toyota Center” griestiem pievienosies Kelvinam Mērfijam, Mozesam Melonam, Hakīmam Oladžuvonam, Rūdijam Tomdžanovičam, Klaidam Dreksleram un Jao Minam.

Hārdens un Bruklinas “Nets” Hjūstonā viesos naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika.