Higinsa metiens pēdējā sekundē ieved Šmita “Barcelona” Eirolīgas finālā

EUROLEAGUE.NET

Korija Higinsa metiens spēles pēdējā sekundē ļāva Rolanda Šmita “Barcelona” ar 84:82 uzvarēt Milānas “Olimpia” un iekļūt “Turkish Airlines” Eirolīgas finālā.

Svētdien finālā “Barcelona” par čempionu titulu cīnīsies ar Stambulas “Anadolu Efes”, kas ar 89:86 pirmajā pusfinālā uzvarēja Jāņa Strēlnieka Maskavas CSKA.

Uzvaru “Barca” nodrošināja Korija Higinsa precīzs pustālais metiens 0,8 sekundes līdz spēles beigām. Pēc minūtes pārtraukuma Kevins Panters paguva izmest sarežģītu trīspunktnieku, kas lidoja grozam secen.

Šmits spēlēja 10 minūtes un guva 3 punktus. Rolands aizmeta garām savu vienīgo trīspunktnieku, trāpīja trīs no četriem soda metieniem un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

“Barcelona” komandā Nikola Mirotičs guva 21 un Niks Kalatess 17 punktus. Kalatess trīsarpus minūtes līdz mača beigām bija spiests atstāt laukumu pēc potītes savainojuma.

Milānas kluba labā Kevinam Panteram 23 un Vladimiram Micovam 14 punkti.