“Hawks” basketbolists Kolinss par neatļautu vielu lietošanu saņēmis 25 spēļu diskvalifikāciju

Pievienot komentāru
“Hawks” basketbolists Kolinss par neatļautu vielu lietošanu saņēmis 25 spēļu diskvalifikāciju
NBA

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) par antidopinga noteikumu pārkāpumiem piešķīrusi 25 spēļu diskvalifikāciju Atlantas “Hawks” basketbolistam Džonam Kolinsam, ziņo ESPN.

22 gadus vecā spēlētāja, kurš 2017.gada NBA draftā tika izvēlēts ar 19.numuru, organismā atrasti augšanas hormona atbrīvotājpeptīdi (GHRP-2). Diskvalifikācijas laikā basketbolists nesaņems atalgojumu.

Kolinss šosezon aizvadītajās piecās spēlēs vidēji guvis 17 punktus un savācis 8,8 atlēcošās bumbas, kā arī realizējis 47% trīspunktu metienu.

“Vispirms vēlos atvainoties maniem komandas biedriem, faniem un partneriem par radušos situāciju, ” paziņojumā vēsta basketbolists. “Es vienmēr esmu bijis ļoti uzmanīgs attiecībā uz to, ko lietoju. Šoreiz esmu uzņēmis uztura bagātinātāju, kurā, man nezinot, atradušās aizliegtās vielas.” Tāpat Kolinss atzina, ka plāno pārsūdzēt pieņemto lēmumu, lai pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties laukumā.

Zīmīgi, ka šī jau ir trešā diskvalifikācija kopš vasaras. Iepriekš par neatļauto vielu lietošanu sodīti Vilsons Čandlers (Bruklinas “Nets”) un Deandrē Eitons (Fīniksas “Suns”).