Hārdens ar 60 punktiem trīs ceturtdaļās palīdz “Rockets” sagraut “Hawks”

NBA

Ar iespaidīgu sniegumu aizvadītās nakts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē izcēlies Džeimss Hārdens, sekmējot pārliecinošu Hjūstonas “Rockets” panākumu pret Atlantas “Hawks” (158:111).

Basketbolists laukumā pavadīja 31 minūti, kuru laikā guva 60 punktus, atdeva astoņas rezultatīvas piespēles un savāca trīs atlēcošās bumbas.  Pēc trešās ceturtdaļas “Rockets” jau bija vadībā 127:73, tāpēc noslēdzošajā ceturtdaļā Hārdens laukumā vairs nedevās.

Kopumā “Rockets” zvaigzne spēles laikā izdarīja 24 metienus, kas ir mazākais skaits NBA vēsturē, ar kuru sasniegta vismaz 60 punktu atzīme. Jāuzsver, ka 20 no visiem punktiem tika gūti ar soda metienu palīdzību.

Tikmēr “Hawks” rindās ar 37 punktiem rezultatīvākais bija Trejs Jangs, tomēr komanda piedzīvoja jau desmito zaudējumu pēc kārtas.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Hjūstonas “Rockets” – Atlantas “Hawks” 158:111 (38:21, 43:31, 46:21, 31:38);

Milvoki “Bucks” – Šarlotas “Hornets” 137:96 (32:25, 34:24, 35:26, 36:21);

Filadelfijas “76ers” – Indiānas “Pacers” 119:116 (38:29, 27:36, 28:28, 26:23);

Sakramento “Kings” – Denveras “Nuggets” 100:97 (17:27, 23:30, 27:18, 23:15, 10:7) – pagarinājumā.