Gulbim “Jūrmalas” komandā asistēs bijušais “Valka”/”Valga” stūrmanis Zeids

0 Komentāru
Gulbim “Jūrmalas” komandā asistēs bijušais “Valka”/”Valga” stūrmanis Zeids
Foto: facebook.com

Iepriekšējās sezonas Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļas laureātes “Jūrmalas” galvenajam trenerim Mārtiņam Gulbim gaidāmajā sezonā asistēs vēl viens latviešu jaunais speciālists Kristaps Zeids, vēsta vienība.

Vienošanās ar Zeidu noslēgta uz nākamajām trim sezonām.

Pašlaik 28 gadus vecais speciālists iepriekš strādāja “Valka”/”Valga” komandā. Robežpilsētas vienībai viņš pievienojās 2016.gada decembrī, sākot strādāt kā trenera asistents, bet četrus mēnešus vēlāk kļuva par komandas galveno treneri.

Karjeras laikā viņš strādājis arī Kazahstānas vienībā “Astana”, kā arī Latvijas komandās “Jēkabpils” un “Bauska”.

Tāpat viņš strādājis Latvijas jaunatnes izlasēs, šovasar palīdzot Gulbim U-16 valstsvienībā.

“Ļoti simpatizē “Jūrmalas” projekts un organizācija. Klubs zina uz ko iet, dara to pakāpeniski, bet mērķtiecīgi, un pats galvenais, domā par basketbola izaugsmi. Tāpēc izšķirties par labu “Jūrmalas” piedāvājumam nebija grūti,” klubs citē Zeida teikto.

“Ar galveno treneri Gulbi labi sastrādājāmies šovasar U-16 izlasē, kopīgu valodu atrast problēmu nebūs. Sastāvs veidojas ļoti simpātisks un konkurētspējīgs ar daudz talantīgiem spēlētājiem, kuriem labākās sezonas vēl priekšā. Tagad atliek tikai strādāt, un jau tagad nevaru sagaidīt sezonas sākumu,” stāsta Zeids.

Kā vēstīts, “Jūrmala” ar Gulbi pagarinājusi līgumu uz divām sezonām.

Pašlaik 27 gadus vecais Gulbis pie “Jūrmalas” stūres stājās pērn sezonas priekšvakarā, aizvedot Latvijas kūrortpilsētas komandu līdz LBL bronzas un Baltijas Basketbola līgas (BBL) sudraba medaļām.

Gaidāmajā sezonā tiks dots starts Latvijas – Igaunijas apvienotajam čempionātam, kura sākums paredzēts 29.septembrī.

0 Komentāru