Grūstīšanās un ”trash talk” mača garumā – Durants un Beverlijs tiek izraidīti no spēles

REUTERS/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas izslēgšanas turnīra pirmajā mačā starp Goldensteitas ”Warriors” un Losandželosas ”Clippers” komandām pēc ecēšanās visa mača garumā no spēles tika izraidīti Kevins Durants un Patriks Beverlijs.

Goldensteitas ”Warriors” NBA Rietumu konferences izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla sērijā pret Losandželosas ”Clippers” ir pārliecinoši favorīti. Turklāt ne tikai šajā sērijā un ne tikai Rietumu konferencē – NBA čempioni ir galvenie pretendenti uz trešo čempionu titulu pēc kārtas un ceturto pēdējos piecos gados.

”Clippers” uz pirmo maču ar ”Warriors” bija labi sagatavojušies – komandas aizsargs Patriks Beverlijs jau no mača pirmajām minūtēm mēģināja izvest no pacietības vienu no Goldensteitas un visas līgas lielākajām zvaigznēm Kevinu Durantu. Ceturtajā ceturtdaļā tiesnešu mērs bija pilns – katrs saņēma otro tehnisko piezīmi un tika izraidīti no spēles. ”Warriors” sērijas pirmajā mačā svinēja uzvaru 121:104.