Gedvils nomaina Saboni un tiek ievēlēts par Lietuvas Basketbola federācijas prezidentu

0 Komentāru
Gedvils nomaina Saboni un tiek ievēlēts par Lietuvas Basketbola federācijas prezidentu
INSTAGRAM

Par Lietuvas Basketbola federācijas prezidentu otrdien Kauņā ievēlēts Vids Gedvils, informē LKF.

Gedvils prezidenta krēslā nomainīs priekšgājēju Arvīdu Saboni, kurš šajā amatā pirmo reizi tika ievēlēts 2012.gadā, bet četrus gadus vēlāk viņu atkārtoti pārvēlēja.

LKF prezidenta vēlēšanu kongresā piedalījās 136 biedri, no kuriem 77 savu balsi atdeva par bijušo Lietuvas sieviešu basketbola izlases treneri Gedvili.

31 balsu ieguva Latvijā savulaik strādājušais Ramūns Butauts, bet Roberts Javtoks izpelnījās 28 biedru uzticību. Uzvaru vēlēšanās garantēja 69 biedru balsis.

Pēc rezultātu paziņošanas Gedvils pateicās visiem LKF biedriem, tostarp arī tiem, kuri balsoja par konkurentiem. Viņš pauda pārliecību, ka arī Butautam un Javtokam atradīsies vieta Lietuvas basketbolā.

Paredzams, ka līdz ar Gedviļa ievēlēšanu prezidenta amatā par ģenerālsekretāru kļūs Mindaugs Balčūns. Par treneru darbu atbildīgs būs Rūtenis Paulausks, Petrs Tutlis strādās mārketingā, Valdemāram Homičam uzticēta pēckarjeras integrācijas jautājumi, bet Iļja Laurs ieņems investīciju programmu konsultanta amatu. Par basketbola attīstību gādās Gintare Petronīte, savukārt Alberts Skurvids atbildēs par sporta zinātni un pētniecību.

Gedvilis prezidenta amatā ievēlēts līdz 2024.gada vasaras beigām jeb Parīzes olimpisko spēļu noslēgumam.

Ar pārtraukumiem Gedvils vairākkārt strādājis Lietuvas Seimā.

0 Komentāru