Gazols pievienosies sev piederošajam klubam un kļūs par Vecvagara komandasbiedru

0 Komentāru
Gazols pievienosies sev piederošajam klubam un kļūs par Vecvagara komandasbiedru
ZUMAPRESS/SCANPIX

14 sezonas Nacionālajā Basketbola asociācijā pavadījušais Gazols šosezon pāri okeānam nedosies un taisās spēlēt sev piederošajā Spānijas otrās līgas komandā “Girona”, vēsta NBA apskatnieks Marks Steins.

Šajā vasarā 36 gadus vecais basketbolists tika aizmainīts no Losandželosas “Lakers” uz Memfisas “Grizzlies”, bet Memfisa veido gados jaunu komandu un Gazols tika atbrīvots. Memfisas “Grizzlies”, kurā Gazols pavadīja 11 sezonas, vienojusies ar spāņu spēlētāju par līguma izpirkšanu, ļaujot basketbolistam palikt dzimtenē.

Basketbolists par karjeras beigām vēl neplāno  un tiek sagaidīts, ka centra spēlētājs pievienosies pašam piederošajam Spānijas otrās līgas klubam “Girona”. Gazols “Girona” klubu nodibināja 2014. gadā, bet aizvadītajā sezonā komanda debitēja Spānijas LEB Oro līgā, ieņemot 14. vietu.

Šogad komandu pārstāv latviešu aizsargs Kaspars Vecvagars, kuram būs iespēja spēlēt kopā ar leģendāro Spānijas izlases centra spēlētāju.

Marka Gazola vecākais brālis Pau Gazols jau pagājušajā sezonā rādija piemēru, atgriežoties savā dzimtajā klubā “Barcelona”, kur ar vecāko no brāļiem kopā varēja spēlēt Rolands Šmits.

0 Komentāru