Gals baumām: NBA superzvaigzne Entonijs Deiviss aizmainīts uz Losandželosas ”Lakers”

1 komentārs
Gals baumām: NBA superzvaigzne Entonijs Deiviss aizmainīts uz Losandželosas ”Lakers”
AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola vienības klubs Losandželosas ”Lakers” panācis vienošanos ar līgas superzvaigznes Entonija Deivisa pašreizējo klubu Ņūorleānas ”Pelicans” par spēlētāja iegūšanu.

”Lakers” Ņūorleānas komandai pretī dos 3 kluba jaunos spēlētājus – Lonzo Bolu, Brendonu Ingremu un Dzošu Hārtu –, kā arī 3 pirmās kārtas izvēles (šī gada kopējā 4. drafta izvēle, 2021.gada aizsargāta pirmās kārtas izvēle un 2024. gada neaizsargāta pirmās kārtas izvēle).

Ziemeļamerikas medijs ESPN ziņo, ka maiņas darījums oficiāli noformēts gan tiks tikai 6. jūlijā, jo tā to paredz līgas noteikumi.

Viens no galvenajiem ”Lakers” puses uzstādījumiem maiņā bija noturēt sastāvā vēl vienu perspektīvu jaunieti: Kailu Kuzmu, kas arī veiksmīgi izdevās. Baumas par maiņas darījumu klīda apkārt jau kopš Entonijs Deiviss pagājušās sezonas laikā paziņoja, ka nevēlas palikt ”Pelicans” komandā.

Deivisa jaunais komandas biedrs un viens no līgas labākajiem spēlētājiem Lebrons Džeimss jau paspējis apsveikt savu biedru ar pievienošanos komandai.

 

View this post on Instagram

 

AD on da way!! @antdavis23 🤣. Let’s get it bro! Just the beginning..👑 #LakeShow

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

Tiek paredzēts, ka pēc šīs sezonas par spīti tam, ka Deiviss būs brīvais aģents, viņš paliks ”Lakers” komandā.

26 gadus vecais Deiviss savas karjeras laikā vienas spēles ietvaros vidēji guvis 23,7 punktus, izcīnījis 10,5 atlēkušās bumbas un bloķējis 2,4 pretinieku metienus.