Freimanis un Mejeris rezultatīvākie savu komandu uzvarās Vienotās līgas spēlēs

NN-BASKET.RU

Latvijas basketbolisti Rolands Freimanis un Mareks Mejeris svētdien guva attiecīgi 25 un 23 punktus Vienotās līgas spēlēs, kaldinot savu komandu uzvaras.

Freimaņa pārstāvēta “Nizny Novgorod” mājās ar rezultātu 76:73 (16:22, 26:20, 22:13, 12:18) pārspēja “Astana” vienību.

Freimanis svētdien spēlēja 27 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā realizēja trīs no sešiem divpunktu metieniem, četrus no 11 tālmetieniem un visus septiņus “sodiņus”. Tāpat viņa kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas kļūdas, viena pārtverta bumba, trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi, labākais +/- rādītājs komandā (+11) un 21 efektivitātes koeficienta punkts.

Latviešu basketbolists bija rezultatīvākais uzvarētāju rindās, bet pretiniekiem 32 punktus guva Džeilens Berfords.

Tikmēr Mejera pārstāvētā Permas “Parma” viesos ar rezultātu 78:75 (24:21, 19:16, 15:20, 20:18) uzvarēja Minskas “Cmoki” vienību.

Mejeris spēlēja 26 minūtes un 23 sekundes, grozā raidot septiņus no desmit divpunktu metieniem, divus no trīs tālmetieniem un trīs no pieciem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas, bloķēja divus metienus, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja trīs piezīmes un iekrāja 27 efektivitātes koeficienta punktus.

Mejeris bija mača rezultatīvākais un produktīvākais spēlētājs.

“Parma” vienībai šī bija pirmā spēle šajā Vienotās līgas sezonā, bet “Ņižņij Novgorod” aizvadīja otro maču, svinot pirmo uzvaru.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Zauerlands: Brieža nākamā cīņā varētu būt ar IBF pretendentu Opetaiju vai WBO čempionu Okoliju

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Pirmsspēles apskats: "Dianmo" dodas cīņā pret vienu no labākajām KHL komandām