Freimaņa un Bērziņa “Zielona Gora” piedzīvo zaudējumu Polijas čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē

PLK.PL

Jāņa Bērziņa un Rolanda Freimaņa pārstāvētajai “Zielona Gora” komandai pirmdien vēl neizdevās sasniegt Polijas čempionāta pusfinālu.

Latviešu pārstāvētā vienība viesos ar rezultātu 77:82 piekāpās Stargardas “PGE Spojnia”, kas sērijā līdz trim uzvarām panāca 1-2.

Bērziņš laukumā pavadīja 27 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā guva 12 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas. Basketbolists grozā raidīja četrus no sešiem divpunktu metieniem, kā arī realizēja četrus no septiņiem “sodiņiem”. Tāpat viņš divreiz rezultatīvi piespēlēja, nopelnīja četras personīgās piezīmes, pretiniekus izprovocēja uz pieciem noteikumu pārkāpumiem un spēli noslēdza ar 16 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija labākais rādītājs komandā.

Freimanis nospēlēja 21 minūti un 25 sekundes, kuru laikā izcēlās ar 11 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām. Basketbolists iemeta trīs no sešiem divpunktu un vienu no četriem trīspunktu metieniem, kā arī realizēja abus “sodiņus”. Tāpat viņš reizi pārtvēra bumbu, vienreiz kļūdījās, nopelnīja četras personīgās piezīmes, pretiniekus izprovocēja uz diviem noteikumu pārkāpumiem un spēli noslēdza ar dalīti otru labāko efektivitāti – 15.

“Zielona Gora” vienībā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Džefrijas Grosels, bet uzvarētāju labā pa 14 punktiem guva Reimonds Kauvels un Kaspers Mlinarskis.

Freimaņa un Bērziņa komandas atspēlēšanos 27 sekundes līdz spēles beigām apgrūtināja treneris Žans Tabaks, kurš saņēma tehnisko piezīmi. Komanda tobrīd bija iedzinējos ar 75:77, bet tehniskā piezīme dzēsa cerības izraut uzvaru ar pēdējo uzbrukumu.

Mārtiņa Laksas pārstāvētā Ļubļinas “Start” ceturtdaļfinālā spēkojas neizšķirti 1-1 ar Ostravas Velkopolskas “Stal”.