Fani atvadās no Kobes; Losandželosā pie “Staples” arēnas krājas ziedu un svecīšu jūra

1 komentārs
Fani atvadās no Kobes; Losandželosā pie “Staples” arēnas krājas ziedu un svecīšu jūra
REUTERS/SCANPIX

Svētdien Losandželosā helikoptera avārijā traģiski gājis bojā 41 vienu gadu vecais leģendārais basketbolists Kobe Braients. Starp bojāgājušajiem bija arī viņa 13 gadus vecā meita Džianna.

20 gadus garajā basketbolista karjerā Kobe Braients kopā ar Losandželosas “Lakers” izcīnīja piecus Nacionālās basketbola asociācijas čempiona titulus. Divas reizes viņš tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju un vienu reizi par regulārās sezonas MVP.

Fani Kobes pieminēšanai pulcējas “Microsoft” skvērā blakus “Staples Center” arēnai, kur savas spēles aizvadīja Losandželosas “Lakers”. Laukumā krājas ziedu un svecīšu jūra.

Par spīti faniem, kas pulcējušies ārpus pie Losandželosas ”Lakers” mājvietas ”Staple Center”, vakar, kā plānots, tika aizvadīta prestižās ”Grammy” mūzikas balvu pasniegšanas ceremonija.

Ceremonijas laikā vairākas reizes Braientam veltītas dažādas piemiņas, sākot ar vārdiem un beidzot ar kāda veida simboliku. Tāpat visa vakara garumā zālē pakarināti stāvēja Braienta krekli ar 8. un 24. numuru.

1 komentārs