ESPN: “Knicks” tuvu līguma parakstīšanai ar pieredzējušu saspēles vadītāju

0 Komentāru
ESPN: “Knicks” tuvu līguma parakstīšanai ar pieredzējušu saspēles vadītāju
Džerets Džeks vēl ''Hawks'' formā. (Foto: AFP/SCANPIX)

Latvijas basketbola līdera Kristapa Porziņģa pārstāvētais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas “Knicks” ir tuvu līguma parakstīšanai ar pieredzējušo saspēles vadītāju Džeretu Džeku, vēsta ietekmīgais sporta medijs ESPN.

Tiek ziņots, ka “Knicks” un patlaban 33 gadus vecais Džeks, kuram pēdējā laikā gan bijušas nopietnas traumas, sarunās par līgumu nonākuši noslēguma stadijā. “Knicks” basketbolistam piedāvā viena gada līgumu, taču tas nebūs pilnībā garantēts, jo klubs vēlas nodrošināties gadījumam, ja Džekam būs veselības problēmas.

Iepriekšējās sezonās Džeks divas reizes iedzīvojās nopietnā labā ceļgala savainojumā, tāpēc spēlējis ir ļoti maz. Tā 2015./2016. gada sezonā viņš piedalījās 32 cīņās Bruklinas “Nets” rindās, bet pērn aizvadīja vien divas spēles Ņūorleānas “Pelicans” komandā.

Zīmīgi, ka pirms iepriekšējās sezonas Džekam bija līgums ar Atlantas “Hawks” komandu, tomēr klubs no viņa atteicās, jo aizsargs vēl nebija atlabis no ceļgala saišu plīsuma un nevarēja piedalīties treniņnometnē. Pēc tam viņš februārī no “Pelicans” saņēma desmit dienu līgumu, taču jau savā otrajā spēlē sarāva menisku un atkal izkrita no aprites.

“Knicks” vēlas pieredzējušus saspēles vadītājus, lai tie palīdzētu līgā iejusties šovasar draftētajam francūzim Frankam Nilikinam, kurš šī gada draftā tika izraudzīts ar astoto numuru un spēlē līdzīgā ampluā. Šī iemesla dēļ augusta sākumā “Knicks” jau vienojās ar 31 gadu veco aizsargu Remonu Sešensu, kuram arī, visticamāk, tiks atvēlēta mentora loma Nilikina debijas sezonā.

Gadījumā, ja Džeks noslēgs vienošanos, tad “Knicks” rīcībā pirms treniņnometnes būs 20 basketbolisti ar līgumiem, kas ir maksimāli atļautais skaits.

0 Komentāru