ESPN apskatnieks: Porziņģim vēl arvien ir iespēja kļūt par labāko basketbolistu pasaulē

Pievienot komentāru
ESPN apskatnieks: Porziņģim vēl arvien ir iespēja kļūt par labāko basketbolistu pasaulē
USA TODAY/SCANPIX

Ziemeļamerikas ietekmīgākā sporta medija ESPN apskatnieks Makss Kelermans raidījumā ”First Take” norādījis, ka, viņaprāt, Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis kādu dienu var būt pasaulē labākais basketbolists.

Kelermans un viņa kolēģis Stīvens A. Smits par Porziņģi runāja pēc viņa pārstāvētās Dalasas ”Mavericks” zaudējuma Losandželosas ”Clippers”.

Sarunas sākumā Smits uzsvēra, ka Porziņģis nomainījis konferences, un tas ir ļoti svarīgs faktors (Austrumu konference, kurā atrodas Ņujorkas ”Knicks”, skaitās vājāka par Rietumu, kur spēlē Dalasas ”Mavericks”). Tāpat Smits izsacīja komplimentus Porziņģa komandas biedram Dončičam, uzsverot, ka viņam nepieciešama Porziņģa palīdzība.

Savukārt Kelermans uz to atbildēja, sakot, ka kādu dienu Latvijas basketbolistam ir iespēja kļūt par pasaulē labāko, pat apsteidzot Dončiču, un šobrīd salīdzināšana ar ”Clippers” komandu, kas šogad ir viena no galvenajām pretendentēm uz čempionu titulu, neesot pareiza, jo ”Mavericks” ir vēl tikai ”mazuļu” versija no sava potenciāla.