ESPN apskatnieks: ”Knicks” sabojās Porziņģa karjeru

7 komentāri
ESPN apskatnieks: ”Knicks” sabojās Porziņģa karjeru
YOUTUBE/ AFP/ SCANPIX

Vēl dzīvojot tikai janvārī – vairāk kā 4 mēnešus līdz NBA brīvo aģentu tirgus atvēršanas dienai, spekulācijas par spēlētāju likteni jau sit augstu vilni, īpaši, populāras ir diskusijas par latviešu uzbrucēju Kristapu Porziņģi.

Savu viedokli par Porziņģi pauduši arī ESPN šova ”First Take” apskatnieki Makss Kellermans un Stīvens A. Smits .

Kellermanam tika uzdots jautājums, vai ”Knicks” vajadzētu pielīdzināt jebkuru piedāvājumu, kas vasarā tiks izteikts Porziņģim, viņš uz to atbildēja: ”Es nedomāju, ka Porziņģim ir paredzēts šāds liktenis visu viņa karjeru. Es domāju – viņi sabojās viņa karjeru… Viņi gandrīz noteikti sabojās Kristapu Porziņģi.”

”Knicks” komanda izslēgšanas spēles nav sasniegusi jau 6 gadus un šajā sezonā virzās uz tieši tādu pašu likteni, gūstot uzvaras tikai 10 no 40 līdzšinējās spēlēs.

Līdz ar izskanējušajām baumām par ”Spurs” interesi Porziņģa piesasitē, Kellermans komentēja arī to, ko Porziņģis varētu iegūt pārstāvot cita latvieša Dāvja Bertāna klubu: ”Jūs zināt, ko Popovičs varētu izdarīt, ja viņa rīcībā būtu Porziņģis? Porziņģim būtu iespēja kļūt par vislabāko basketbolistu pasaulē! Es neuzticētos ”Knicks” ar tik dārgu ”preci” kā Porziņģis.”

Par Kellermana viedokli ļoti dusmīgs bija viņa kolēģis Stīvens A. Smits.

7 komentāri