Komentāri
Ērvings, visticamāk, nepievienosies Porziņģim un ”Knicks”! Galvenā problēma – Entonijs
Foto: USA Today Sports/SCANPIX

Ziemeļamerikas sporta medijs ”Bleacher Report”, atsaucoties uz ”New York Post, vēsta, ka Karmelo Entonijs nevēlas tikt aizmainīts uz Klīvlendas ”Cavaliers”. Tas nozīmē, ka, visticamāk, viens no labākajiem līgas saspēles vadītājiem, Kairijs Ērvings, kopā ar Porziņģi nespēlēs.

Entonija līgumā ir punkts par to, ka basketbolistu nevar aizmainīt bez viņa piekrišanas. Jūlija sākumā ”Knicks” zvaigzne uzsvēra, ka pieņems tikai divus galamērķus – Klīvlendas ”Cavaliers” un Hjūstonas ”Rockets”. Tomēr uzvirmojot Ērvinga sāgai, Entonijs pārdomājis un uz ”Cavaliers” doties nevēlas. Tas nozīmē, ka, visticamāk, Kairija Ērvinga un Kristapa Porziņģa saikne Ņujorkas komandā nerealizēsies.

Nokaitinātais Entonijs visvairāk vēlas spēlēt kopā ar Krisu Polu un Džeimsu Hārdenu, lai Rietumu konferencē cīnītos ar NBA čempioni “Warriors”. Entonijs karjeras laikā tikai vienreiz ar komandu aizspēlējies līdz konferences finālam (2008./2009. gada sezonā ar Denveras ”Nuggets”). Tāpat NBA zvaigznei nokļūstot Hjūstonā, varētu piepildīties sapnis par super trio – Kriss Pols, Karmelo Entonijs un Lebrons Džeimss. Turklāt Džeimsam nākamajā vasarā beidzas līgums ar ”Cavaliers”.

Lasi vēl