Ērvings uzlec uz kājas Adetokunbo un sastiepj potīti, “Nets” paliek bez vēl vienas superzvaigznes

1 komentārs

Milvoki “Bucks” svētdien Nacionālās basketbola asociācijas Austrumu konferences pusfināla ceturtajā mačā ar 107:96 uzvarēja Bruklinas “Nets” izlīdzināja rezultātu sērijā 2-2.

Spēles otrajā ceturtdaļā viens no “Nets” līderiem Kairijs Ērvings pēc metiena no groza apakšas uzlec uz kājas Janim Adetokunbo un sastiepa potīti. Ērvings devās uz ģērbtuvēm un spēlē neatgriezās.

Bruklina spiesta iztikt bez vēl vienas savas superzvaigznes – sērijas pirmā mača pirmajā minūtē kājas augšstilba muskuļa savainojumu guva Džeimss Hārdens.

“Bucks” labā Janis Adetokunbo guva 34 un Kriss Midltons 19 punktus.

Bruklinai Kevins Durants guva 28 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Otrdien “Nets” un “Bucks” aizvadīs sērijas piekto spēli.