Entonijs: Nepievienojos “Thunder”, lai aizēnotu Džordžu un Vestbruku vai paliktu viņu ēnā

0 Komentāru
Entonijs: Nepievienojos “Thunder”, lai aizēnotu Džordžu un Vestbruku vai paliktu viņu ēnā
FOTO:AP/EPA/AFP/LETA/scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Karmelo Entonijs, kurš iepriekšējās divas sezonas bija latvieša Kristapa Porziņģa komandas biedrs un mentors Ņujorkas “Knicks” vienībā, nav pievienojies Oklahomasitijas “Thunder”, lai aizēnotu Polu Džordžu un Raselu Vestbruku, taču arī pats nevēlas palikt ēnā.

jau ziņots, ka Entonijs tika aizmainīts uz “Thunder”, Ņujorkas vienībai par viņu saņemot turku Enesu Kanteru, kurš tāpat kā Porziņģis spēlē centra un spēka uzbrucēja pozīcijā, kā arī vieglo uzbrucēju Dagu Makdermotu un 2018.gada otrās kārtas izvēles tiesības NBA draftā.

Entonijam līgumā ar “Knicks” bija punkts, ka viņu nedrīkst aizmainīt pret paša gribu, tomēr tika vēstīts, ka “Thunder” spēlētāji Vestbruks un Džordžs spēlējuši nozīmīgu lomu līgas superzvaigznes pierunāšanā, taču Entonijs to pirmdien daļēji noliedza.

“Rasels īsti nepiedalījās pierunāšanā. Viņš ieradās Ņujorkā un bija manā sporta zālē. Pēc tam redzēju viņu Parīzē modes nedēļas laikā. Gadu gaitā esam satuvinājušies. Viņš bija iemesls, kāpēc gribēju doties uz Oklahomasitiju,” pirmdien notikušajā mediju dienā stāstīja Entonijs.

Starpsezonā “Thunder” rindas papildināja vēl viena līgas zvaigzne Džordžs, kurš iepriekš spēlēja Indiānas “Pacers”.

“Džordža pievienošanās bija vēl viens iemesls, kāpēc vēlējos kļūt par “Thunder” spēlētāju. Mūsu draudzība, attiecības un cieņa vienam pret otru bija tas, kāpēc vēlējos spēlēt plecu pie pleca ar viņiem,” atzīmēja Entonijs.

Entonijs “Knicks” komandā pavadīja vairāk nekā sešas sezonas.

“Biju profesionāls visos kāpumos un kritumos, kas jāpiedzīvo, spēlējot Ņujorkā. Šķiet, ka esmu izbaudījis visus izaicinājumus, kādi var būt Ņujorkā. Sportā tā notiek, ka pienāk brīdis, kurā katram jāiet savs ceļš. Man nav palikusi naida sajūta vai kas cits pret kādu no šīs organizācijas locekļiem. Tagad esmu šeit, un vēlos atvērt jaunu lappusi savā dzīvē,” teica Entonijs.

Viņš kopā ar pērnās sezonas līgas vērtīgāko spēlētāju Vestbruku un Džordžu jau nodēvēti par “Thunder” “lielo trijnieku”.

“Negribēju pievienoties “Thunder”, lai aizēnotu Džordžu un Vestbruku, vai arī paliktu viņu ēnā. Centīsimies jebkādiem līdzekļiem uzvarēt spēles. Esmu šeit, lai ar savām prasmēm dotu pienesumu komandai,” uzsvēra Entonijs.

Par Entonija pievienošanos gandarījumu pauda arī Džordžs un Vestbruks.

“Entonija pievienošanās paceļ komandu pavisam citā līmenī. Viņš ir viens no labākajiem basketbolistiem līgas vēsturē, un tas būs milzīgs pagodinājums spēlēt kopā ar viņu,” skaidroja Džordžs.

“Spēlēt kopā ar Entoniju, Džordžu un pārējiem basketbolistiem komandām – tas ir fantastiski. Degu nepacietībā aizvadīt lielisku sezonu,” pauda Vestbruks.

Entonijs ar “Knicks” komandu bijis kopš 2010./11.gada sezonas, kad tika aizmainīts no Denveras “Nuggets”, kur viņš sāka karjeru, kad 2003.gada draftā tika izvēlēts ar trešo numuru aiz Lebrona Džeimsa un serba Darko Miličiča. “Knicks” sastāvā viņam rezultatīvākā bija 2012./13.gada sezona, kad vidēji mačā tika samesti 28,7 punkti, bet izslēgšanas turnīrā viņš ar komandu nav piedalījies jau kopš tā paša 2013.gada.

0 Komentāru